wtorek, 23 sierpnia 2016

Slow Sport Day !!!foto: Łukasz Ciepliński


Pierwsza impreza Slow Sportu za nami. Slow Sport Day- Bieg Wilanowa w Lake Park Wilanów wyszedł zgodnie z planem czyli znakomicie :) Wśród atrakcji były biegi na 4 i 8 km, sztafeta 4x 2km, biegi dzieci oraz marsz Nordic Walking organizowane przez jednego z czołowych, polskich maratończyków Jakuba Nowaka, który nas zaprosił do współpracy. W strefie przygotowanej przez Slow Sport były trampoliny Fit and Jump, gry zręcznościowe od Woodbe, strefa piękna z możliwością stworzenia pięknej, fit fryzury od Weroniki Makarewicz z salonu fryzur Cho na Fryz !, trening taneczny Warszawskie studio tańca  i stanowisko GIRLS Dziewczyny Trenują! na którym można było kupić nowy magazyn i porozmawiać z twórczyniami tytułu.


Foto: Radosław Zasadziński


Foto: Radosław Zasadziński
Foto: Radosław Zasadziński


foto: Łukasz Ciepliński


Już od wczesnego poranka do warszawskiej Kalifornii czyli Lake Park Wilanów zjeżdżały aktywne dziewczyny, żeby zmierzyć się z trasą biegową, ale także po to, żeby złapać pozytywne emocje i spalić kalorie na trampolinach i w tańcu. Po każdym treningu ( trampoliny cieszyły się tak olbrzymim powodzeniem, że zorganizowaliśmy aż 3 treningi!!!) były losowane nagrody od naszych partenrów: naturalne, pysznie pachnące i pięknie zaprojektowane kosmetyki od YOPE, nieziemsko wygodne, przyjemne w dotyku i wystrzałowo kolorowe leginsy Brasilfit oraz zaproszenia na zajęcia od Fit and Jump.

Kolorowe leginsy Brasilfit


Wygrany zestaw mydeł od YOPE smakuje tfu pachnie najlepiej!


Wygrać zestaw mydeł YOPE #najlepiej !

Leginsy Brasilfit wyskakane na Fit and Jump


Najbardziej obleganym miejscem w całym Lake Parku była strefa fryzur, gdzie Weronika Makarewicz od samego rana dzielnie plotła warkoczyki. Wszystkie młodsze i starsze dziewczyny były bardzo zadowolone.
Kulminacja emocji był start sztafety Slow Sport w skład której wchodziły: Anna Dakowska i Karolina Jaśkiewicz z Endorfinowy Team, trenerka Kamila Nowowiejska  i Karina Terzoni. Rywalizacja zespołowa dała nam takie turbo doładowanie, że skończyłyśmy na podium z pierwszym miejscem wśród kobiet.

Foto: Radosław Zasadziński


Za wsparcie dziękujemy marce Reebok, która sprawiła, że nie tylko czułyśmy się jak drużyna, ale też tak wyglądałyśmy. Dodatkowo miałyśmy komfort walki o wynik w wygodnych, biegowych ubraniach i butach.

Po wszystkich sportowych emocjach przyszła pora na relax na leżakach i kibicowanie naszej reprezentacji podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio


Foto: Radosław Zasadziński

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz